Sitemize HoşgeldinizBugün :24 Mart 2019 Pazar
<%=Islemler.TexteGoreBilgiVer("Select Baslik From T_Icerik Where Filtre=@filtre", "meta_"+GetLocalResourceObject("dil").ToString(), 20) %>
ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ HABERLER REFERANSLAR İLETİŞİM
HAKKIMIZDA

ŞİRKETİMİZ  HAKKINDA

Sürekli gelişen ve büyüyen endüstri alanında tahribatsız  kalite  kontrol  NDT müesse için  vazgeçilmez bir  husus  olmuştur. AKDENİZ NDT taşınabilr tahribatsız test cihazlarıyla  seri ,hızlı  ve uluslar  arası  standartlarda hizmet  verebilen  ve doküman’te edebilen bir  kuruluştur.Kalibreli cihazları ve  eğitilmiş  personeli ile yurt  içinde yurt dışında güvenilir ,doğru ölçüler ve  test yapmaktadır.Personele  çevreye  ve  testlerdeki yeterlilik ilkesini benimseyen ve  zirveyi sürekli zorlayan şirket yapısı,ekipmanve ekipleriyle lider olmaktır.

Firmamızda müşteri gereksinimlerini karşılamak için deneyimli NDT LEVEL 1-2 (TS-7477,EN-473,ASNT  TC 1A)metalürji ve makine mühendisi istihdam ederek hizmet yarışındaki yerini sürdürmektedir.

AKDENİZ Endüstriyel Kalite Kontrol Taah.

Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

 

3.2 ORGANİZASYON YAPISI

                Firmamızın organizasyon yapısı belirlenmiş olup ŞM.01 Organizasyon Şeması ile referansta sunulmuştur.

      REFERANS

      ŞM.01 Organizasyon

      3.3 FİRMAMIZIN  KALİTE POLİTİKASI

            Firmamız kalite politikası Şirket Müdürü tarafından aşağıda belirtildiği gibi oluşturulmuştur.

                 Akdeniz NDT olarak değişen  ve  gelişen dünya şartlarında seri  ve kaliteli bir  şekilde teknoloji ve  kalite açısından örnek ve  önde  kuruluş olarak sektörde yer  almak,müşteri memnuniyetini artırmaktır.

Kalite politikamız:

-Sektörde dünya lideri  olmak

-Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi  biçimde belirleyerek,una uygun kalite ve hizmet  vermek.

-Teknik  destek ve  hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini sağlamak.

T: (0322) 262 08 58© Her Hakkı Saklıdır. AKDENİZ NDT Endüstriyel Kalite Kontrol İmalat Taah.San.ve Tic.Ltd.Şti Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzin ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Sitekobi Kobilerin Sitesi